Tokio Hotel Turkey Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TH-TR

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapRaock Radio

BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!!

+2
bill_ezgi
ecce-tom
6 posters
YazarMesaj
ecce-tom
Acemi üye
Acemi üye
ecce-tom

Takımlar : 5
Ruh Hali : 9
Rep Gücü : 1049
Rep Puanı : 47

BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!! Empty
MesajKonu: BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!!   BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!! Icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 4:56 pm

arkadaşlar biraz önce bayiden blue jeanın mayıs sayısını aldım.bi sayfada aloha from hell ile ilgili bii yazı vardı.çok sevinmiştim ama okuduuuma lanet olsun.asıl açıklamayı yapmadan önce şunları sölemeliyim ki blue jean yazıda bize yhani tokio hotel fanlarına avrila hakaret etmiş.yhani bnce hakaret.başkası okuyunca ne diyecek bilemiyorum.bu grubu sewiyorum yapılan yorumlar çok kötü.yazının başına avrile olan bi hakaretle başlanmış.işte şöle diyor.

----FAZLA NAZ AŞIK USANDIRIR AVRİLCİM ,DEMİŞTİM DİNLEMEDİN ŞİMDİ BUYUR BU GENÇLERİ DİNLE.----

neyi kastetti anlamadım ama gerçekten sinir bozucu işte şimdi tokio ile ilgili olana geldim onun hakkındada şöle demiş:

---ALOHA FROM HELL GİBİ TAM METALCORE GRUPLARINA YAKIŞACAK BİR İSİM SEÇMELERİ İLGİNÇ ANCAK NE YALAN SÖYLİYEYİM BAŞARILI TERCİH ŞANGAY PANTİYONDAN İYİDİR.TÜM TOKİO HOTEL FANLARI SAÇ SPREYLERİ VE SIFIR BEDEN KOTLARLA BENİ HACAMAT ETMEK İÇİN AND İÇİP ÇİLEKLİ SÜTLERİNİ HÜPLETİRLER.---

işte burası damarma basan kısım oldu yazıda th nin adıyla dalga geçmiş,billin kilosu ve saçlarından ve bazı antilerin düşündüğü 'tokio motel fanları yaşları0-13 arasında değişen küçük çocuklardır'lafından esinlenmiş olcakki çilekli süt espirisini araya katıp bize de ohavalarından dokundurmadan edememiş...blue jeanın yaptığı çok büyük saygısızlık.arkadaşlar dergiye mail gönderelim ve editör gelecek sayıda kendi sayfasında bizden yzıyı yazan adına özür dilesin.aama bn editörü de anlamıyorum ki bu yazıyı nası dergide yayımlamış tepkileri düşünmedi heralde.hernese işte bi tane daha:

---GÖZ BANYOSUNDA JAKUZİ EFEKTİ VEREN GÜZELLİĞİYLE VİVİ ,BU TARZ BİR GRUBUN VİTRİN GÜZELLİĞİNİYAPMASI AÇISINDAN MÜKEMMEL BİR SEÇİM -OKURUM SANA DİYORUM AVRİLCİM SEN ANLA-Kİ GRUBUN GERİ KALANIDA ELİ YÜZÜ DÜZGÜN GENÇLERDEN OLUŞMAKTA ,AMBALAJ SAĞLAM YHANİ.---

burda avrilimi aşağılamamış mı?aslında anlaşılması gereken kızın bi avril çakması olduuğu çünkü çok benziyo.aynı znm da eli yüzü sağlam ,ambalajı sağlam laflarından tokio ya yollanmış bişiler sezdiniz mi???işte bi tane daha:

----VİVİ YE BURADAN AÇIK MEKTUP;SENİ KRALİÇE YAPARIM,GAZİNOLAR KRALİÇESİ,SEN BİR'EWT'DE YETER---

bu derginin bi yazarı yhada bu yazıyı yazn emin değilim bi kişi avrile deli gibi aşık değilmiydi.şimdi nası bi yazabilir?peki th nin albümden sonra hiç mi röportajı yayımlamıcaklar?onları hangi yüzle th fanlarına sunacaklar?yhada avrilin posterleri ni?bu yazıyı okuduktan sora hala blue jean e th posteri dilendiğimize inanamıyorum.bundan sonra yhani bi özür şeysi dergi yayımlanmadan blue jean den th posteri için mail göndermicem.artık yorumlar sizi bayanlar..
bill_ezgi
Acemi üye
Acemi üye
bill_ezgi

Takımlar : 2
Ruh Hali : 4
Rep Gücü : 829
Rep Puanı : 14

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!!   BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!! Icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 8:16 pm

sitede baylarda var :D neyse
paylaşım için sağol
bende o grubu seviyorum
ama şimdi tutupta onları suçlayamam kesinlikle
hatta grup videolarda tokio hotel i çok başarılı buluyoruz onları severek dinliyoruz falanda diyorlar.biz onlara yada avril a rakibiz demiyolar.ayrıcak kızın avril a benzemesi bi tesadüf...tipini değiştiremez :D makyaj yapmadan bile benziyor avril a.
ama blue jean a kızarım...
sadece ortalığı karıştırmak için yapıyorlar..!
beTHy kaulitz<3
Yeni üye
Yeni üye
beTHy kaulitz<3

Ruh Hali : 7
Rep Gücü : 79
Rep Puanı : 2

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!!   BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!! Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 5:38 pm

bence bi yazı yaıp ortalığı karıştırdğı
için özür dilesin
Laura
Acemi üye
Acemi üye
Laura

Ruh Hali : 6
Rep Gücü : 267
Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!!   BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 4:02 pm

bencede mail felan yollayalım özür istiyoruzzzzzzzzzzzzzzzzz kz
bill_ezgi
Acemi üye
Acemi üye
bill_ezgi

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!!   BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!! Icon_minitimeCuma Mayıs 15, 2009 6:19 pm

ben yazdım

aloha from hell hakkındaki yazınızda ne demek istiyorsunuz!Avrıl'a hakaret edilmiş.En önemlisi de TOKİO HOTEL'in ismiyle ve tarzıyla alay edilmiş.Üstelik 'çilekli süt içmek' de ne demek ölüyor!?TH'nin hitap ettiği kitlenin yaşlarının küçük olduğunu ima etmişsiniz resmen!Hakaret bu resmen..!Tepkimizi düşünmediniz mi hiç yazarken..Bi grup övülür ama bu kadarda olmaz!Başka sanatçıları ezerek olmaz.Sizin haddinize değil onları eleştirmek.Vivi resmen Avrıl özentisi siz Vivi'nin daha güzel olduğunu savunuyorsunuz.Ne bu saçmalık!Biz fanlar çok sinirlendik emin olun.Eğer amacınız buysa,bizi sinir etmekse amacınıza ulaştınız.Bir özür yazısı istiyoruz.Hemde hemen gelecek sayıda.Bu saygısızlık!!!

bunu
ecce-tom
Acemi üye
Acemi üye
ecce-tom

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!!   BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 3:07 pm

wooowww süper olmuş ..

gönderdin mi??
VamPiRéLLa*
Yeni üye
Yeni üye
VamPiRéLLa*

Ruh Hali : 7
Rep Gücü : 154
Rep Puanı : 5

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!!   BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 8:18 pm

Ezgi gönder hemen süper olmus
bildiğin saygısızlık yaa bu kadar da olmaz ki o gurubu övüyosanız niye diğer grupları eziyosunuz hem opnlara hemde fanlarına sacmalıkdan baska bişey değil bu!!
bill_ezgi
Acemi üye
Acemi üye
bill_ezgi

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!!   BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!! Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 2:17 pm

gönderdim bile
valla elime geldi yazdım beni deli etmesinler :D
bill_ezgi
Acemi üye
Acemi üye
bill_ezgi

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!!   BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!! Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 2:18 pm

yani yazarken aloha from hell i biraz küçümsedim ama çok sinirlenmiştim neyse artık i.p nanik
ecce-tom
Acemi üye
Acemi üye
ecce-tom

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!!   BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!! Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 9:15 am

ezgiye gazı verince hızını alımadı tabii xD
bill_ezgi
Acemi üye
Acemi üye
bill_ezgi

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!!   BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!! Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 12:59 pm

biraz öyle oldu viviye avrıl özentisi dedim allahım tokio hotel daha önemli :D
ecce-tom
Acemi üye
Acemi üye
ecce-tom

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!!   BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!! Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 1:18 pm

hehehe neyse bu daaa geçti
bill_ezgi
Acemi üye
Acemi üye
bill_ezgi

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!!   BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!! Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 1:34 pm

evet :D
ece_tom
Yeni üye
Yeni üye
ece_tom

Takımlar : 3
Rep Gücü : 2
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!!   BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!! Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 2:48 pm

Ya arkadaşlar derginin sitesini verin.Onları maile boğarım aynı zamanda oraya gidip boğarım işleri zaten yalanla uğraşmak hem sizene Bill'ın kilosundan ve saçından seven seviyo sevmiyende susucak. şeytan

BLUE JEAN DEN BİZE BÜYÜK AYIP!!ACİL BAKIN!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ne istersen blue jean den dilicen yawrum..
» acil yardım
» acil değil ama bakarsanız sevinirim...
» BLUE(bu qRubu seViyoRm)
» Bill'in acil olarak oylarınıza ihtiyacı var!!!